O mnie

Z korzeniami sięgającymi po przodków przez praprababcię aż do mnie, rozwijam dar medium i jasnowidzenia od ponad 10 lat. Jestem dwukrotnie akredytowaną i certyfikowaną terapeutką oraz coachem duchowym, związana z tarotem od 2016 roku, a zawodowo od 2020 roku. Pasją, którą pielęgnuję od 2020 roku, są rytuały. Prowadzę firmę konsultingową w Stanach Zjednoczonych.

Moja misja

Moje wsparcie sięgało już ponad 5 tysiącom osób, zbierając ponad 3 tysiące pozytywnych opinii, a ta liczba stale rośnie! Misją, do której zostałam powołana, jest pomóc Wam odnaleźć siebie, waszą drogę i odkryć tajemnice, których jesteście ciekawi.

Miejsce na ziemi

Mieszkam na Florydzie, w okolicy słonecznego Miami, ale często spędzam czas w Nowym Jorku, gdzie przez 8 miesięcy miałam przyjemność mieszkać. Zamiana betonowego miasta na spokojne miasteczko przy plaży okazała się najlepszą decyzją w moim życiu! Palmy, słońce, piasek, muszelki i ocean – to moje miejsce na ziemi, gdzie czuję, że żyję i wzrastam duchowo. Chcę przekazać Wam, choć cząstkę tego ciepła, które mnie otacza, poprzez moje przekazy, dywinacje i usługi.

Jestem żoną i mamą Chihuahua, miłośniczką Stanów Zjednoczonych, dóbr luksusowych i plażowania. Do ślubu na plaży poszłam w czarnej sukni. Gdy byłam młodsza, trenowałam jeździectwo i taniec. Byłam nawet instruktorem! Mam ponad 20 tatuaży, i każdy z nich ma duchowe znaczenie. Nie mam wielu wolnych chwil, ale staram się poświęcać wolny czas na naukę łaciny, hiszpańskiego i arabskiego. Odwiedzanie nowych restauracji to sposób na ćwiczenia cardio, a ulubione smaki to owoce morza i sushi. Kocham Amerykę, uwielbiam poznawać nowe miejsca i wchodzić głęboko w nowe kultury, dlatego na ten rok planuje zwiedzić kilka nowych dla mnie Stanów. W planach są Nowy Orlean i Salem – nigdy za wiele nowych magicznych inspiracji, odkrywania nowych praktyk i uziemienia w mocnych energetycznych terenach!

Biznesowa propozycja

W kwestiach biznesowych dla marek osobistych stawiam na niezależność finansową i rozwój, dlatego chcę pomagać również Tobie. Chcesz zacząć zarabiać ze swojej pasji? Odezwij się – razem spróbujemy ułożyć plan, który pozwoli Ci stać się rozpoznawalną marką osobistą i zarabiać z każdego miejsca na ziemi! W ciągu 4 lat przez sam Instagram rozwinęłam swój biznes online związany z ezoteryką do przychodów +400.000 złotych rocznie! W 2023 roku ukończyłam 2 kursy biznesowe, jeden w języku angielskim w agencji PR z Nowego Jorku, drugi u polskiej specjalistki od marek osobistych. Skromnie wspomnę, że pod moim mentoringiem od założenia firmy w ciągu kilku miesięcy kilka osób doszło do zarobków rzędu 25-50.000zł. Od 2020 roku do 2024 roku zarobiłam ponad 2mln zł.

Rytuały i praktyki

Większość mojej praktyki rytualistycznej opiera się na mojej osobistej energii z dodatkiem run lub łaciny. Od 2021 roku prowadzę kult Astarte, dodatkowo współpracuję z istotami infernalnymi oraz jestem inicjowana w rosyjskiej zamkniętej praktyce Veretnichestvo. Zostałam doceniona przez veretniczke i finalistkę Bitvy Ekstrasensów, która zaproponowała mi zgłoszenie się do programu już w 2022 roku. Rytuały wykonuję od 2020 roku, zdobywając ponad 900 pozytywnych opinii. Pomogę Ci w zaawansowanej pracy z istotami infernalnymi i podstawowej w pracy z istotami anielskimi. Jestem mistrzem manifestacji od wczesnego dzieciństwa. Wyobraź sobie małą dziewczynkę pragnącą czerwoną koszulę, która po jakimś czasie pojawiła się w szafie i nikt wraz ze mną nie wie w jaki sposób się tam znalazła. Takich historii są setki w moim życiu i taką magiczną energią się z wami dzielę podczas mojej pracy.

Co oferuję?

Ta platforma jest dla osób, które pragną rozwijać swoje dary duchowe, wzrastać w biznesie oraz życiu osobistym. Moje usługi, takie jak tarot, rytuały i oczyszczania energetyczne, dostępne są wyłącznie przez Instagrama – tam również zapraszam do zapisów.

Tarot

Tarotem możemy skutecznie spojrzeć w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Możemy zadać pojedyncze pytania lub zrobić rozkład ogólny lub na relacje. Z pomocą tarota choć głównie na wahadle sprawdzam dary i predyspozycje magiczne i wykonuje diagnostykę energetyczną. Dzięki mojej wysokiej skuteczności w tarocie jestem rozpoznawalna na rynku ezoterycznym.

Rytuały

Rytuały na wszystko wykonuje z pomocą własnej energii i dodatkowo run lub łaciny. Pracuje również z istotami i duchami. Bardzo lubię wykonywać sigile i łączyć się z istotami. Od Ciebie zależy, którą metodą wykonamy rytuał i na co! Rytuały to mój konik, który też rozniósł moje nazwisko po wszystkich zakątkach świata.